پیام مدیریت دبستان

1.jpg

با سلام و احترام

با توجه به اینکه به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم به رسم ادب لازم دانستم قبل از اتمام سال و شروع آغازی مجدد بابت تمام همکاری ها ، همراهی ها و تلاشی که در این مدت همزمان با آموزگار فرزندتان داشتید تقدیر و تشکر نمایم . همچنین تشکر ویژه از آموزگاران و گروه IT که با آموزش مجازی زحمت مضاعف را تحمل نمودند و در کنار مربی کامپیوتر توانستند تا اندازه ای از عقب ماندگی آموزش عزیزان جلوگیری نمایند .

 اینجانب هم مرتب آموزش ها را رصد می نمودم و به زحمات همکاران کاملا واقف هستم ، درایام تعطیلات تمام همکاران از معاونین ، آموزگاران و مربیان فوق برنامه همه و همه فعالیت دو چندان از مدرسه را انجام نمودند تا جای خالی مدرسه  وآموزش در تمام ابعاد خالی نماند.

 تشکر ویژه از همگی را اعلام می نمایم و زبانم قاصراست .همه همکاران از طریق مجازی با هم در ارتباط بودند تا اینکه عزیزان تا آخرین روز توانستند بر طبق جدول زمانبندی ، آموزش را جلو ببرند . البته متقابلا زحمت مضاعف هم بر دوش اولیا عزیز بوده که در کنار آموزگاران به پیشبرد روند آموزش کمک کردند و همکاری ایشان نیز جای تشکردارد.

 دختران گلم را که دوری آن ها ما را دلتنگ نموده و مشتاق دیدارشان هستیم ،از دور می بوسم  ؛ هدیه ناقابلی جهت یادبود برای استقرار در سفره هفت سین آماده نموده بودیم که مدرسه تعطیل شد و هدایا  همچنان در دفتر مدرسه موجود است و صلاح ندانستیم که شما عزیزان را جهت گرفتن هدایا از خانه بیرون بکشیم . چه کنیم که شد نوشدارو پس از مرگ سهراب ؛ انشاالله در زمان حضور در مدرسه به شما عزیزان جهت یاد بود اهدا مینماییم .

فقط عزیز انم سعی کنید سفیران سلامت خوبی باشید و سعی کنید اعضا خانواده را راضی نمایید ، در خانه بمانید که  تنها راه  مقابله با این بیماری موذی و شکست آن ،از این طریق می باشد. انشاالله به یاری خدا این بیماری برطرف شود و بتوانیم هر چه زودتر شما عزیزان را در مدرسه ملاقات نماییم .

 سلامتی شما گل ها و اعضا خانواده برای ما خیلی مهم است . پیشاپیش سال نو را به شما و اولیا عزیز تبریک می گویم ، انشاالله سا ل ۹۹ سال خوبی برای همه باشد همگی را به خدای بزرگ میسپارم ، مستدام باشید نور چشمان عزیز دوستتان دارم.

و در پایان جا دارد از رهنمودهای مدیریت محترم مجتمع جناب آقای توکل با خدا در این ایام تقدیر و تشکر ویژه نمایم .

مدیریت دبستان – هما تاج مسندی


چاپ