مجتمع آموزشی دانشگاه شیراز

دبستان دخترانه دانشگاه شیراز

leader98

جشن الفبا پایه اول

با سلام خدمت اولیا عزیز و قبول طاعاتتان به درگاه حق جهت اطلاع . بزرگواران با توجه به اینکه هرساله پس از پایان اموزش . مدرسه جشن با شکوه با سواد شدن (جشن الفبا)رابرای شکوفه های زیبای مدرسه دانشگاه با دعوت از خانواده محترم تدارک میبیند تا خاطره ی با سواد شدن در اذهان شکوفه ها همیشه باقی بماند و از لذت بردن این جشن خاطرات شیرینش بچه ها را به وجد در اورد لذا امسال با توجه به دوران بحرانی که به سر می بریم و برای حفظ سلامتی عزیزان از تجمع دوری مینماییم از شما بزرگواران خواهشمندیم که این جشن را با حضور اعضای خانواده با تهیه ی کیک مختص جشن الفبا برای شکوفه ی گلم تدارک ببینید تا در ذهن عزیزم با سواد شدنش بهترین و لذت بخش ترین خاطره را برایش به ارمغان اورد و از بزرگواران تقا ضا دارم که عکس و فیلم جشن دخترم را در گروه کلاسی ارسال نمایید تا از دیدنش لذت ببریم

مسابقات ورزش در خانه همراه با اهدای جوایز ویژه

مسابقات ورزش در خانه همراه با اهدای جوایز ویژه
ارسال کلیپ ها به صفحه تربیت بدنی شهرداریshahrdarishiraz_sport@ یا به شماره وات ساپ۰۹۰۵۱۷۷۴۰۳۰ ارسال نمایید
#ورزشدرخانه#شهرداریشیراز#کشتی#کشتیفرنگی#فوتبال#فوتسال#والیبال#ورزش-رزمی#جایزه#مسابقه#مسابقهمجازی#هیجان#رقابت#جام#فیفا#فیلا#ورزشکار#فوتبالحرفه_ای #نود

اطلاعیه مهم کانال شاد

فوری مهم
با سلام و احترام
مدیران محترم با بروزرسانی که شاد انجام داده، برای احراز هویت دیگه یه صفحه جدید باز نمیشه که کلی خطا روش باشه.
الان کافیه دانش آموز به قسمت ورود دانش آموز بره و ابتدا کد ملیش و سپس به ترتیب سال، ماه و روز تولدش رو وارد کنه، کد امنیتی هم وارد کنه و تمام. احراز هویت میشه
بسیار راحت شده
دیگه احتیاج نیست شما احراز هویت کنید. به دانش آموزان بگید خودشون برن احراز هویت کنند.

نکته: عدد سال تولد را به صورت کامل وارد کنند: به طور مثال ١٣٨۵
ماه تولد را به صورت عدد وارد کنند: به طور مثال ٢
روز تولد را به صورت عدد دو رقمی وارد کنند: به طور مثال ٠٧

بسته بهاري : رويش ، خلاقيت ، خانه و خانواده

باسمه تعالی
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
به ياري خداوند و با اراده همگاني، كرونا را شكست مي دهيم .

بسته بهاري :
رويش ، خلاقيت ، خانه و خانواده

دبیرخانه المپياد رويش ( بازي هاي فکری، آموزشی و سرگرمی ) سازمان دانش آموزی استان فارس ، اولین دوره رويش ، خلاقیت، خانه وخانواده را برگزار می کند.
دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم ! در شرایط ویژه پیش آمده ؛ سازمان دانش آموزي فارس در راستای ایجاد فضای مثبت و با نشاط خانه و خانواده و در امتداد آموزش و فعالیت های ذهنی کودکان و نوجوانان در ايام "تعطيلات بهداشتيِ پيشگيري و درمان "و نياز به فعاليت هاي موثر ذهني و تمركزي ، باتوجه به نزديك شدن فصل امتحانات، راهکارها و فعاليت هایی به شرح زير برای انجام بازی های فکری، آموزشی و سرگرمی به شما حافظان فهيم سلامت ، ارائه می نمايد:
🌸🌸🌸🌸🌸
1- خلاقیت: ساخت بازی های فکری، -قسمتی از اجزا بازی یا کل بازی- (بلاک آس، اتللو، مهره دومینو، لیوان چینی، پنتاگو، کریدور، جنگا، روبیک) با وسائل موجود در خانه و ارسال عکس از بازی های ساخته شده
2- بازی: بازی با والدین یا سایر اعضاء خانواده و تهیه و ارسال عکس یا فیلم .
3- مسابقه خانوادگی:
الف) برگزاری مسابقه بین افراد خانواده (دو نفر یا بیشتر) در رشته های مختلف و ارسال فیلم از مسابقه
ب) برگزاری مسابقه در رشته های سرعتی - روبیک یا لیوان چینی – با ثبت رکورد و ارسال فیلم از مسابقه
4- پوياترين ها و انرژي مثبت ها: علاقمندان مي توانند تصوير دست ساخته ها و فيلم مسابقات خانگي خود را به دبيرخانه رويش سازمان دانش آموزی فارس ارسال نمايند.

📨🎞📨🎞📨🎞📨🎞
نحوه ارسال آثار:
1- دانش آموزان در صورت تمایل، آثار دست ساخته و عکس یا فیلم خود را از طریق پست الکترونیکی - این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به دبیرخانه رویش سازمان دانش آموزی استان فارس ارسال نمایند.
مشخصات ضميمه آثار:
رشته بازی، نام و نام خانوادگی، نام مدرسه، شهرستان/منطقه/ناحیه، مقطع تحصيلي( ابتدايي/ متوسطه) ،پايه تحصيلي (در فیلم یا عکس ذکر شود)

مهلت ارسال آثار: ٩٩/٣/٤ همزمان با عيد سعيد فطر

توضیحات:
1- در هنگام ارسال پست الکترونیکی، ذکر مشخصات شامل: رشته بازی، نام و نام خانوادگی، نام مدرسه، شهرستان/منطقه/ناحیه، مقطع و پایه تحصیلی در قسمت موضوع (subject) ضروری است.
2- قطعاً ویژگی خاص فیلم و عکس دانش آموزان، اِعمال خلاقیت، نوآوری، ایده پردازی و سلیقه ی خانواده؛ در نحوه ساخت بازی، مسابقه خانوادگی یا مسابقه مجازی و بازی های خانوادگی، خواهد بود.
نکته: مسابقه خانوادگی می تواند با مشارکت سایر افراد فامیل یا دوستان مدرسه ، از طریق انلاين و مجازي و ... همزمان اجرا و توسط داور خانگی داوری شود.
3- عکس و فيلم بايستي واضح و از زاویه مناسب باشد.
4- حجم هر یک از عکس های ارسالی حداکثر 1 مگابایت و مجموع عکس های ارسالی حداکثر 4 عکس باشد.
5- زمان فیلم ارسالی روبیک و لیوان چینی حداکثر 1 دقیقه و زمان فیلم ارسالی سایر بازی ها حداکثر 2 دقیقه باشد.
6- ارسال فقط يك فيلم از هر سطح مسابقه ( بازي خانوادگي يا برگزاري مسابقه ) مد نظر است.
٧- در صورت نياز به اطلاعات بيشتر ، دستورالعمل اين طرح را از مسئول محترم سازمان دانش اموزي اداره محل تحصيل خود دريافت نماييد .

📷🎥📷🎥📷🎥📷🎥
🌸🌸🌸 🌸🌸
مشتاق ارسال عكس و فيلم هاي بانشاط و جذاب ، دانش آموزان و خانواده هاي فعال آنان از سراسر استان پهناور و زيباي فارس هستيم
دبيرخانه المپياد رويش- بازي هاي فكري ، آموزشي، سرگرمي- سازمان دانش اموزي استان فارس